dj na wesele logo

DJ wodzirej - atrakcyjne ceny i najlepsza oferta w Poznaniu!

Uroczysotości weselne

Udane wesele nie może obejść się bez dobrej muzyki i odpowiedniego prowadzenia zabawy do białego rana. To gwarantujemy My, gdyż prowadzenie wesel to flagowy oferta naszej firmy. Oczywiście wszystko w niewygórowanej cenie!

Mamy kilkuletnie doświadczenie i mieliśmy okazję być świadkami wielu szczęśliwych chwil podczas prowadzonych przez nas zabaw weselnych. Kluczem do sukcesu zawsze jest starannie zaplanowana lista utworów, którą dostosowujemy do gustu Pary Młodej. Staramy się również doradzić w wyborze muzyki proponując sprawdzone przeboje dopełniając całość szczyptą nowości.

Muzyka przez nas grana zachęca do zabawy zarówno młodsze jak i starsze pokolenie gości weselnych. Nasz repertuar składa się z muzyki lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych i nowszych, w tym złote przeboje i polskie klasyki, muzykę disco w dobrym guście;) a także taneczne nowości. Jednak zawsze ostateczny kształt playlisty ustala Para Młoda na spotkaniu organizacyjnym.

Oprócz wspaniałej muzyki zajmujemy się prowadzeniem wesela, jako konferansjerzy i wodzireje. Od powitania Gości Weselnych, poprzez toasty, oczepiny, aż do zakończenia zabawy, naprzemiennie wypełniamy salę weselną naszymi miłymi i ciepłymi głosami. Nie robimy długich przerw. Punkt po punkcie wprowadzamy w życie przygotowany wcześniej przez Parę Młodą plan zabawy. Staramy się, aby obie strony były zadowolone ze współpracy.

Cena usług - uroczystości weselne

Mimo niewygórowanych cen, dajemy pełnię satysfakcji. Nie chcemy obciążać już i tak nadszarpniętego budżetu weselnego, jednocześnie praca ta daje nam mnóstwo satysfakcji. Mamy najatrakcyjniejszą cenę pośród konkurencji świadcząc jednocześnie wysokie standardy usług.

Zainteresowane Pary prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Imprezy okolicznościowe

  • Obsługujemy wszelkie zabawy taneczne, takie jak:
  • sylwester
  • imprezy karnawałowe
  • dyskoteki szkolne
  • studniówki, bale gimnazjalne
  • osiemnastki, 30-stki, 40-stki e.t.c.
  • wieczory kawalerskie i panieńskie
  • imprezy integracyjne

Starannie dobieramy muzykę do potrzeb klienta od sprawdzonych polskich klasyków, przez złote przeboje, disco, po nowości. Jesteśmy pasjonatami muzyki klubowej, jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami muzycznymi.

Imprezy, eventy firmowe

Gwarantujemy profesjonalne usługi w prowadzeniu imprez firmowych. Dostosowujemy charakter zabawy od tanecznej imprezy po spokojne standing party. Prowadzone przez nas eventy firmowe dobre są tak samo przed deadline, jak i po skończonym projekcie. Jedno jest pewne - zadowolenie pracowników przedkłada się na efektowną pracę i kreatywne pomysły!

Czekamy na Twój pomysł!

Jesteśmy otwarci na kreatywne pomysły naszych klientów: parapetówki, imprezy przy basenie, imprezy rozwodowe, imprezy tematyczne, przebierane, nie są dla nas problemem! Jedynym ograniczeniem jest… fantazja naszych klientów! W zależności od charakteru imprezy dostosowujemy się również naszym strojem do gości.

Cena usług - Imprezy okolicznościowe. Imprezy, eventy firmowe i inne

Stawka za nasze usługi uzależniona jest od miejsca zabawy, ilości osób i czasu trwania imprezy. Cena jest zawsze do negocjacji! Ceny w naszej ofercie są konkurencyjne. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu poznania oferty!

DJ BRACHOLE

Top